Правила повернення

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

Ви маєте право відмовитися від замовлення в будь-який час до його передання перевізнику, а після відправлення товару - протягом 14 днів з моменту отримання замовлення на пошті (п. 4. ст. 26.1 закону "Про захист прав споживачів").

Повернення товару належної якості можливе в разі, якщо зазначений товар не був у використанні, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, цілісність упаковки, фабричні ярлики, документи, що підтверджують факт і умови купівлі товару, а також він не потрапляє до переліку товарів належної якості, повернення яких обмежене рішенням Кабінету Міністрів України (постанова від 19 березня 1994 року № 172).

Покупець не має права повернути якісний товар, у разі якщо товар має індивідуально-визначені властивості і може бути використаний тільки даним покупцем (зокрема, поверненню не підлягають відрізи тканини і стрічок, а також книги).

У разі відмови від товару ми повернемо вам сплачену за товар суму протягом 5 днів з моменту пред'явлення відповідної вимоги за вирахуванням вартості доставки.

Доставлення товару належної якості, що повертається покупцем, продавцю здійснюється за рахунок покупця (п. 4. ст. 26.1 закону "Про захист прав споживачів").

 

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

У разі виявлення вами недоліків товару та пред'явлення вимоги щодо його заміни ми замінимо такий товар протягом 4 днів з дня отримання нами товару, що повертається, та пред'явлення вимоги про заміну. У разі необхідності додаткової перевірки якості товару - протягом 5 днів з дня пред'явлення зазначеної вимоги.

Замість пред'явлення вимоги про заміну товару ви маєте право відмовитися від товару і вимагати повернення сплаченої за товар суми.

 

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІНУ ТОВАРУ

Для повернення або обміну замовленого товару вам необхідно зв'язатися з нами

Товар з браком/невірною комплектацією повинен бути повернутий нам з оригінальними ярликами і в оригінальній упаковці.

У разі повернення товару неналежної якості, ми беремо на себе витрати з пересилання товару назад нам.

Повернення, що надсилаються поштою, мають надсилатися без післяплати.

При отриманні замовлення на Новій Пошті, обов'язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а також його цілісність. У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення - необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, а також скласти акт.

 

ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ

Якщо ви вже оплатили покупку, то ми відшкодуємо вам повну вартість повернутого товару на банківську карту.

Термін повернення грошових коштів визначається відповідно до способу повернення і становить не більше 5 днів з дати надходження повернутого товару на склад продавця. Терміни зарахування грошових коштів на розрахунковий рахунок одержувача залежать від внутрішнього регламенту банку-одержувача.

 

ГАРАНТІЇ

Ми працюємо безпосередньо з постачальниками товарів в Україну і безпосередньо з виробниками. Вся продукція, представлена в інтернет-магазині, продається офіційно. Тому, при збереженні чека і гарантійного талона, готові надати клієнту офіційну гарантію.