Правила участі у Бонусній програмі мережі магазинів Akvarel

Бонусна програма – програма накопичення Бонусів та їх використання в мережі магазинів компанії Akvarel. Участь приймають магазини Akvarel, Akvarel Art Republic, Akvarel Creative Mall.
Учасник бонусної програми (далі учасник) – фізична особа, яка підтверджує своє узгодження на участь у Бонусній програмі.
Бонусний рахунок – рахунок учасника бонусної програми, на якому відображається накоплення та використання бонусів. Ідентифікатором Бонусного рахунку є номер телефону, зазначений при оформленні Бонусного рахунку.
Бонусна карта – пластикова/паперова та/або віртуальна карта, прив'язана до Бонусного рахунку. Карту можна отримати за покупку в офлайн-магазині.
Бонуси – це бали, які нараховуються за покупку товарів і можуть бути використані для часткової оплати товарів у магазинах Akvarel.
1 Бонус = 1 Гривня України.
Особистий кабінет – сервіс на сайті akvarel.com, в якому відображені покупки, накоплення та використання Бонусів.

Щоб стати учасником програми, необхідно здійснити покупку на суму від 1 гривні в магазині мережі та зареєструватися в Бонусній програмі. Участь у програмі є добровільною. Бонусний рахунок і Бонусна карта надаються учаснику за 0,10 грн. Один учасник може оформити тільки один активний Бонусний рахунок. Бонусний рахунок прив'язується до вашого номеру телефону.

Після реєстрації в програмі учасник може накопичувати Бонуси, здійснювати покупки в мережі магазинів Akvarel та використовувати накопичені Бонуси для часткової оплати товару.

Зареєструватися та оформити Бонусний рахунок можна в будь-якому магазині Akvarel.

Для реєстрації в Бонусній програмі та оформленні Бонусного рахунку в магазині Akvarel необхідно назвати ім'я кассиру та номер телефону, до якого буде прив'язаний Ваш Бонусний рахунок, і підтвердити номер телефону перевіряючим кодом із SMS.

При бажанні учасник також може отримати пластикову/паперову Бонусну карту, яка буде прив'язана до Бонусного рахунку.

При реєстрації в програмі, учасник дає згоду на обробку персональних даних. Також учасник надає згоду на відправку інформації, в т.ч. ч. рекламного та/або маркетингового змісту, про зміни в правилах Бонусної програми, в товарах, в роботі, в послугах компанії Akvarel через будь-які вказані учасниками канали комунікацій, в тому числі через SMS, електронною поштою, телефоном.

Участник може відкликати погодження в будь-який момент, звернувшись в компанію Akvarel і заповнивши заяву або в особистому кабінеті на сайті akvarel.com в розділі підписки на розсилку. Оголошення про обробку персональних даних є обов'язковою умовою для участі в бонусній програмі.

Для входу в особистий кабінет потрібно зареєструватися на сайті akvarel.com
Для зареєстрованих користувачів необхідно зайти в особистий кабінет і в розділі «Бонусний рахунок» ввести номер телефону, на який зареєстрований Бонусний рахунок.

При здійсненні покупок в будь-яких офлайн магазинах Akvarel, учасник програми надає Бонусну карту або називає номер телефону на касі при оплаті, і отримує за кожну покупку Бонуси.
Початковий рівень нарахування Бонусів: 5% (пять відсотків). Бонуси нараховуються з суми, витраченої в магазинах мережі Akvarel.

Відсоток нарахування підвищується в залежності від накопиченої сумми покупок:

  • сума покупок від 1 гривнi – 5%
  • сума покупок від 5 000 гривень – 8%
  • сума покупок від 15 000 гривень – 10%
  • сума покупок від 25 000 гривень – 12%

У рамках спеціальної акції компанії «Akvarel» залишає за собою право призначати підвищений початковий рівень нарахування Бонусів.

Більш високий відсоток нарахування Бонусів починає діяти з наступної покупки.

При придбанні товарів в магазинах Akvarel Бонуси нараховуються на Бонусний рахунок учасників при пред'явленні карти або по номеру телефону в момент оплати покупки. Бонуси активуються через 24 години і можуть бути використані для оплати покупок у магазинах компанії Akvarel вже на наступний день.

Бонуси нараховуються за товари, оплачені подарунковими сертифікатами.

Обмеження по нарахуванню Бонусів:

  • Бонуси не нараховуються за товари, на які діють знижки та спеціальні ціни.
  • Бонуси нараховуються тільки на частину вартості товару, оплачену грошовими засобами та подарунковими сертифікатами. Якщо товар оплачений частково Бонусами, частково грошовими засобами та/або подарунковими сертифікатами, то Бонуси нараховуються лише за ту частину товару, яка оплачена грошовими засобами та/або подарунковими сертифікатами.
  • Бонуси не нараховуються за придбання подарункових сертифікатів.
  • Бонуси нараховуються за покупки, здійснені тільки фізичними особами. Представник юридичної особи не може використовувати власний Бонусний рахунок для нарахування та використання Бонусів, здійснених покупок від імені юридичної особи, навіть якщо він є власником Бонусного рахунку.

Через 180 днів з дати активації Бонусів, нарахованих за останню покупку, Бонуси деактивуються.

Період дії рекламних, акційних і подарункових Бонусів залежить від конкретної рекламної акції.

Активні Бонуси-учасники програми можуть використовуватися для оплати до 20% (двадцяти відсотків) вартості товару в магазинах мережі Akvarel.

У разі повернення товару, для оплати якого були використані Бонуси, Бонуси буде відновлено на Бонусному рахунку учасників після повернення товару при пред'явленні касового або електронного чека. У разі відсутності в учасника чека на покупку товару компанія «Akvarel» має право відмовити у відновленні бонусів при поверненні товару, який раніше був оплачений Бонусами.

Відновлення Бонусів не збільшує період дії Бонусів на Бонусному рахунку учасників. Період дії відновлених Бонусів вважається моментом їх активації при покупці товару. Бонуси, період дії яких закінчився на момент їх відновлення, не повертаються на рахунок учасника.

Якщо учасник використовує Бонуси для оплати 2 (двух) і більше товарів, а потім повертається один з них, то на Бонусний рахунок учасника повертається число Бонусів, які раніше використовували для оплати, що повертаються. Повернені Бонуси можна частково використовувати для оплати наступної покупки відразу після повернення товару.

Якщо учаснику були нараховані Бонуси за товар, який він потім повертає, то Бонуси, нараховані за повернений товар, будуть списані з Бонусного рахунку учасника.

Якщо при поверненні товару у клієнта на Бонусному обліку немає достатнього числа Бонусів для списання раніше нарахованих за покупку та використаних клієнтом, то на Бонусному рахунку створюється негативний залишок. Негативний залишок буде автоматично заповнений Бонусами, нарахованими за наступні покупки.

Перевіряти залишки на бонусному рахунку Ви можете через чат-бот у телеграм каналі: https://t.me/Akvarel_shop_bot. Зайти потрібно з номера на який зареєстрована бонусна карта. Також, Ви можете зайти до бонусного кабінету за посиланням http://akvarel.ddns.net:9001/login і авторизуватися за номером телефону (ввести телефон і натиснути - скинути пароль) або зайти номером бонусної картки.

Бонусами не можуть бути оплачені подарункові сертифікати.

Компанія Akvarel на свій розсуд може включати обмеження в список товарів, які не можна оплатити Бонусами.

Бонуси не суммуються із знижковими картами і купонами. Тобто одночасне приймання Бонусів, знижкових карт, купонів в одному чеку неможливо, якщо воно не встановлено організатором.

Бонуси не підлягають обміну на готівкові та безготівкові грошові засоби, подарункові сертифікати.

Число Бонусів на Бонусному рахунку відображається в особистому кабінеті учасників на сайті akvarel.com, в SMS-повідомленнях про стан Бонусного рахунку.

Компанія Akvarel може надсилати учаснику повідомлення з інформацією про бонусний рахунок на номер телефону, указаний при реєстрації.

Якщо учасник хоче відмовитися від участі в програмі, заблокувати бонусний рахунок або змінити персональні дані, він може зробити це в розділі «Бонусний рахунок» в особистому кабінеті на сайті akvarel.com.

Компанія «Akvarel» має право в односторонньому порядку заблокувати бонусний рахунок учасників, якщо в компанії «Akvarel» є обґрунтовані причини вважати, що бонусний рахунок використовується третьою особою без узгодження учасників, а також при неприйнятті учасниками правил участі в Бонусній програмі.

Компанія Akvarel не несе відповідальності за збитки, нанесені в результаті несанкціонованого використання Бонусних рахунків та персональних даних учасників програми по необережності учасників програми.

За технічними причинами (відповідь або збій у роботі каналів зв’язку, перебої в електроживленні, а також у інших випадках технічного та/або технологічного збою обладнання та програмного забезпечення) компанія Akvarel вправі тимчасово призупинити виконання операцій за Бонусним рахунком.
Документом, що підтверджує обов'язок компанії Akvarel нараховувати Бонуси на Бонусний рахунок учасника, є касовий або електронний чек. Всі претензії по факту нарахування Бонусів розглядаються тільки при наданні касового або електронного чеку.
У разі втрати Бонусної карти вона може бути заблокована та замінена на нову карту. Учасник повинен звернутися в будь-який офлайн магазин компанії Akvarel.
Бонуси можуть бути списані з ініціативи компанії «Akvarel» без попереднього відома учасника програми у випадку, якщо вони були нараховані на Бонусний рахунок учасника помилково, в результаті дій учасників або інших осіб, що містять елементи недобросовістності.

Строк дії програми не обмежений. Компанія Akvarel має право в будь-який момент припинити дію програми, розмістив інформацію про завершення на сайті akvarel.com.
Компанія Akvarel має право в будь-який момент в односторонньому порядку змінювати умови програми. Умови програми із змінами публікуються на сайті akvarel.com.