Loading...
У Вашому кошику
Вхід в особистий кабінет
0800 330 200
Днiпро
Ваше місто - Днiпро?
0800 330 200
 • Пн - Пт з 08:30 до 17:30
 • Сб - Нд з 10:00 до 17:30
Каталог товарів
Loading...
Login with Facebook
Registration Image
Ім’я*
Прізвище*
Телефон*
Пароль*
Пароль ще раз*
E-mail*
Виберіть своє місто
Або введіть інший населений пункт України
Згадали пароль?
Товар додано до списку бажань!
Замовлення в 1 клік
Мобільний телефон*
Замовити
Хіти продажів
Показати ще

Література для дітей: бібліотека Akvarel

Провести дитину у величезний світ дорослих так просто, якщо прищепити їй любов до книг. Інтернет-магазин Akvarel відкриває величезний читальний зал для дітей будь-якого віку. У каталозі ви знайдете сучасну дитячу літературу, класику, пізнавальні розповіді, енциклопедії, казки для найменших та ін. Популярні та рідкісні видання зібрані на вітринах нашого магазину: Pelican, Vivat , "Видавництво Старого Льва", "Махаон", "Ранок", "ТАЛАНТ", "Фонтан Казок", "Ексмо" та ін.

Шлях до знань та розвитку

Читацький смак формується із самого дитинства. Батькам важливо прищепити його якомога раніше. Усадити дитину за книгу, значить:

 • виховати його посидючість;
 • розвинути фантазію та мислення;
 • дозволити краще пізнати себе та навколишній світ;
 • допомогти вирости ерудованою, освіченою і вихованою людиною.

Історія дитячої літератури бере свій початок у XVII столітті. У ті часи дітям розповідали легенди про лицарські походи. Порушувалися теми хоробрості, честі сім'ї, любові до батьківщини. Через століття тематика казок та оповідань змінюється. На зміну героїчним оповіданням приходить релігійна література, яка вже має виховний характер.

Сьогодні ж можна зустріти будь-які книги для дітей у наступних жанрах:

 • літературні та фольклорні казки;
 • чуттєвий світ поезії;
 • повісті із захоплюючими сюжетами;
 • поеми для дітей середнього та старшого шкільного віку;
 • великі епічні романи для старшокласників.

Останнім часом популярності набуває дитяче фентезі. Цей жанр дитячої літератури «занурює» у чарівні світи, де можна уявити себе літаючим на драконі, що бореться за визволення нових галактик. Такі історії цілком замінять дітям комп'ютерні ігри та «відведуть» їх на кілька годин від улюблених гаджетів.

На вітринах AKVAREL ви легко знайдете книги з мотивів диснеївських або радянських мультфільмів, цікаву пізнавальну літературу, а також блокноти для творчості, пропису, розмальовки та ін.

Як вибрати потрібну книгу?

При виборі хорошої книги важливо розуміти, що кожен вік має переваги. Для дітей від 5 років краще доглянути казки з мальовничими картинками. Навіть якщо дитина не вміє ще читати, вона з цікавістю гортатиме яскраві сторінки і складатиме свої історії.

Дітей шкільного віку вже можна знайомити із класикою та сучасною літературою. Також на вітринах AKVAREL ви знайдете букварі для першокласників та літературу для хобі. Останню категорію можуть «дослідити» і дбайливі батьки. Тут вони знайдуть відповіді на питання про те, як правильно виховати дитину, зрозуміти психологію малюка та ін. Також ви знайдете великі енциклопедії та докладні майстер-класи з кулінарії, вишивки, створення біжутерії та ін.

При виборі зверніть увагу не тільки на назву видавництва та обкладинку, але й формат аркушів, палітурка, шрифт та картинки. Завдяки зручній навігації на нашому сайті ви можете онлайн прочитати основні характеристики товару та переглянути фотографії. Ми також здійснюємо оперативну доставку дитячих книг Україною (Київ, Харків, Дніпро та іншими містами).

Цікава, пізнавальна, захоплююча та зрозуміла — ось якою має бути художня література для дітей!