Всесвітній місяць акварелі🌍🎨 – свято, що об’єднує у творчості

Всесвітній місяць акварелі🌍🎨 – свято, що об’єднує у творчості

Всесвітній місяць акварелі (World Watercolor Month) – свято для всіх художників, творчих людей та поціновувачів мистецтва у всіх його виявах. Це подія, що об’єднує людей, що демонструє сучасне мистецтво🎨 та долучає до творчості тисячі людей. Не обов’язково бути художником, аби отримувати задоволення від малювання.🖌️

Історія свята – як воно з’явилось та отримало офіційний статус📜🖼️

Чарлі О'Шилдс – засновник проєкту Doodlewash🖌️ та автора книг Sketching Stuff,  в 2016 році заснував Всесвітній місяць акварелі. Його любов до мистецтва та те задоволення, яке він від нього отримував і стали точкою старту для заснування соціального руху художників, створення книжок про мистецтво й творчість та впровадження загального свята й ряду івентів.📅

Ще кілька років тому ця подія не мала офіційного статусу. Проте завдяки спільним зусиллям людей зі всього світу Всесвітній місяць акварелі набув статусу офіційної події. Це свято згуртовує🤝 людей між собою, нагадує про важливість мистецтва у сучасному світі та долучає до нього все більше людей. Також це підтримка творчої молоді та спосіб долучити до мистецтва все більше дітей. 

 Як доєднатися до святкування – знадобиться лише акварель і ваше натхнення🌟

Долучитися до святкування може кожен бажаючий. Для цього не обов’язково бути художником👩‍🎨 або мати досвід у роботі з такою фарбою, як акварель. Що треба зробити, аби долучитися до святкування? Все дуже просто:

  • 🎨Приміть виклик у творчості, де 31 день – 31 ідея для творчості. Щодня малюйте щось аквареллю, робіть ескізи, невеликі замальовки, розкривайте власну творчість.
  • 🖌️Ви ще не пробували працювати з аквареллю? Саме час це змінити! Обирайте акварель з нашим магазином Akvarel та приступайте до творчості. Можна почати з простих ідей, нескладних ескізів. Проявляйте свою креативність саме так, як вам того хочеться. 
  • 👪Малювати з друзями та розділяти свою творчість з сім’єю – це ще більш захопливо та цікаво. Об’єднуйтесь у групи, шукайте однодумців в соціальних мережах, долучайте до своєї творчості членів сім’ї та створюйте шедеври разом!
  • 🌳Спробуйте творити на природі – це новий захопливий досвід, що вражає. Літо це саме той час, коли природа так і кличе гуляти, проводити час на вулиці, насолоджуватися краєвидами. До того ж, акварель – фарба, що є не найбільш примхливою і її зручно брати з собою. Акварель, купити яку завжди можна з нашим магазином, відрізняється своєю швидкістю висихання, простим розведенням та нанесенням на папір. Пара хвилин на сонечку і ваша робота готова. 
  • 👩‍🏫Відвідуйте майстер-класи. Це один з недооцінених способів знайти нові ідеї для своїх малюнків. Крім того, майстер-класи – це чудовий спосіб знайти нових друзів та однодумців, що також живуть мистецтвом. 
  • 🖼️Підтримайте знайомого художника. Святкування Всесвітнього місяця акварелі об’єднує людей, тому ви можете обрати для свого знайомого комплект фарби акварель або іншого приладдя для малювання, яке завжди можна купити з Akvarel. Також ви можете долучитися до творчості з ним та запропонувати йому власні креативні ідеї. 

Всесвітній місяць акварелі важливий не лише тому, що допомагає проявляти людям творчість та налагоджувати стосунки один з одним, а й дозволяє у більшому об’ємі долучати малечу👶 до процесу творчості. Діти можуть пропонувати найнезвичніші ідеї, адже вони по іншому бачать та сприймають світ, на відміну від дорослих. Діти, дивлячись на дорослих, починаю повторювати ту ж саму діяльність, яку вони бачать в якості прикладу. І коли їх оточує творчість та креативність,💡 вони виростають в дорослих, що дивують світ своїми ідеями та дозволяють мистецтву розвиватися далі. 

Для того, аби поділитися своєю роботою використовуйте хештег #WorldWatercolorMonth і #ВсесвітнійМісяцьАкварелі та відмічайте наш магазин @akvarelshop у своїх дописах.📸📲.  

Чим більше дописів та відміток – тим популярніше буде таке святкування та більше людей буде долучатися до нього. 

Акварель купити та все для творчості вигідно завжди можна з Akvarel🎨

Інтернет-магазин Akvarel – це ваш простір для творчості з якісними товарами та приємними цінами. Наш магазин Акварель сайт якого ви читаєте, пропонує широкий вибір творчих товарів та додаткового приладдя для художників. Акварель магазин, в якому ви знайдете все для роботи та творчого натхнення. 🎨💡

Просте замовлення.🖱️ З Akvarel можна замовити в один клік – і наш менеджер вам перетелефонує. Також ви можете обрати декілька товарів, залишивши свої контактні дані й вже за декілька днів отримати замовлення.

Швидка доставка. 🚚 Ми співпрацюємо з поштовим сервісом «Нова Пошта» аби ви отримали своє замовлення максимально швидко та зручно. Крім того, ви можете обрати доставку кур’єром Нової Пошти, аби отримати своє замовлення максимально зручно. 

Широкий асортимент. 🛍️ На сайті нашого інтернет-магазина Akvarel представлений широкий асортимент художніх товарів, фарби акварель на будь-який смак, великий вибір пензлів та іншого допоміжного приладдя. Ви можете обрати товари для творчості на будь-який смак та під будь-який запит. Популярні бренди, висока якість та приємна ціна – ось що пропонує Akvarel.

Допомога менеджерів. 👩‍💼 Якщо у вас виникло питання або потрібна допомога ви завжди можете звернутися до наших менеджерів. На сайті доступний чат, в якому ви можете задати питання і вже за 1 хвилин отримати відповідь. А також ви можете залишити свій номер телефону і наші фахівці вам перетелефонують.

Купувати з Akvarel – це просто, вигідно і зручно. Ваш творчий простір вже поряд в один клік!🌟

Останні новини

Подивитись всі новини