Як в’язати спицями: основні правила?🧶

Як в’язати спицями: основні правила?🧶

 В’язання спицями – це популярне хобі, яким захоплюються рукодільниці будь-якого віку. Адже з ним можна створити будь-що, будь то іграшка для дитини, декор для інтер’єру, одяг або вишуканий аксесуар (сумочка або прикраса). 💖

 Щоб отримати найкращий досвід та задоволення від процесу в’язання важливо використовувати якісні інструменти: в’язальні спиці, ножиці, голки для пряжі, тощо. ✂️

У даній статті ми поговоримо саме про спиці для в’язання, яких видів і розмірів вони бувають, та розкажемо інформацію, яка необхідна для правильного підбору інструменту.

Важливість правильно підібраних спиць полягає в тому, що вони допомагають робити щільні та рівні шви. Правильні спиці повинні зручно триматися в руках і легко ковзати крізь петлі. Якісний інструмент заощадить ваш час, тому варто інвестувати в нього, якщо ви хочете створити справжній витвір мистецтва. Кращі спиці для в'язання купити ви зможете в нашому інтернет-магазині Akvarel. 🌟🧵

Значну роль відіграє матеріал з якого зроблені спиці🥢🔍

 • 🟠Пластикові – недорогі та зручні у використанні, але можуть електризувати пряжу. 
 • 🌳Дерев'яні – приємні на дотик, екологічні, довговічні та відносно недорогі. Згодом стають менш гладкими, електризують пряжу і не підходять для в'язання тонкими нитками.
 • ⚙️Металеві – зручні та практичні, не електризують пряжу. Алюмінієві можуть гнутися.
 • 🌊Акрилові - розроблені спеціально для слизької пряжі, щоб стібки переміщувалися швидко.
 • 🎨Комбіновані – зручні та практичні набори, особливо - ідеальний вибір для початківця!

Довжина гачка залежить від того у якій техніці ви будете працювати.🔍

Якщо від матеріалу, з якого виготовлено інструмент, та від його довжини залежить лише зручність та якість процесу в’язання, то від розміру спиць залежить наш кінцевий результат. Розмір спиць повністю залежить від товщини пряжі, з якою ви будете працювати.📏

Зараз дуже просто підібрати розмір спиць під кожен вид пряжі, адже майже всі виробники вказують рекомендовані розміри спиць на етикетці.

На сьогоднішній день ви можете знайти безліч спиць різних виробників, але в нашому інтернет-магазині ви знайдете лише виробників найбільш якісних інструментів для в’язання. 🏷️

Вибір покупців - це інструменти ТМ "KnitPro"✂️ 

KnitPro - Індійський бренд, який є одним з найпопулярніших виробників товарів для в'язання. Спиці та гачки від "KnitPro" - це якісні та неймовірно гарні інструменти, які завоювали серця багатьох рукодільниць.💖
Далі детально про них, щоб кожній майстрині було легко обрати інструмент, необхідний для її в'язальних цілей.

Zing🧶
Легкі металеві інструменти, але при цьому дуже міцні, завдяки чому мають довгий термін служби. Приємні на дотик, добре сидять у руці.  А срібні наконечники з бездоганною формою ідеально підходять для всіх типів ниток. На всіх інструмента лазером нанесене гравіювання з розмірами.
Діапазон товщин спиць "Zing" – від 2мм до 12мм.

Basix Birch Wood📐
Виготовлені з натуральної берези та ідеально підходять для щоденного в'язання. Міцні, легкі та мають тривалий термін служби. Гладка полірована дерев'яна поверхня відмінно взаємодіє з кожним типом пряжі та не уповільнює процес в'язання.
Діапазон товщин спиць "Basix Birch Wood" – від 2мм до 15мм.

Basix Aluminium🛠️
Класичні алюмінієві спиці підійдуть як новачкам, так і стануть гарним практичним доповненням до колекції інструментів досвідченіших майстрів. Виготовляються з якісного міцного алюмінію та мають сіре анодоване покриття. Приємні на дотик та дуже легкі, що забезпечує довгі години в'язання без втоми. Лінійка включає: шкарпеткові, кругові, прямі.
Діапазон товщин спиць "Basix Aluminium" - від 2мм до 6мм.

Symfonie Wood🌳
Легкі, але при цьому найміцніші з усіх дерев'яних. Відрізняються надзвичайно привабливою комбінацією кольорів та візерунків. Лінійка включає: знімні, кругові, шкарпеткові, прямі.
Діапазон товщин спиць "Symfonie" – від 2мм до 15мм.

Ginger🧵
Виготовляють їх з того ж дерева, що і серія "Symfonie". Легкі, міцні та довговічні, гладка поверхня яких забезпечує хороше ковзання при в'язанні та відмінно взаємодіє з кожним типом пряжі.
Діапазон товщин спиць "Ginger" – від 2мм до 15мм.

Nova Metal🔩
Виготовляються із порожнистих латунних труб, які покриті високоякісним нікелем.  Легкі за вагою, міцні та зручно лежать у руці.
Діапазон товщин спиць "Nova Metal" – від 2мм до 15мм.

Smartstix📏
Це спиці та лінійка в одному. Унікальні спиці із легкого алюмінію які мають лазерне маркування з інтервалом 2 см, завдяки чому Ви можете робити виміри у процесі роботи. Мають унікальний колір для кожного розміру.
Діапазон товщин спиць "SmartStix" – від 2 мм до 12 мм.

Основні правила в'язання на спицях, які будуть корисні тих, хто починає в’язання🧷🧵

 • 🔍Перша петля завжди знімається непров’язанною з однієї спиці на іншу. Називається така петля Кромочна.
 • 🧶Остання петля завжди пров'язується виворітною, щоб край виробу був якісніше.
 • 🔄Кромочні петлі не використовуються при круговому в'язанні ніколи.
 • 📏Спиця повинна бути в півтора-два рази товще нитки, з якої в'яжуть виріб.
 • 🧣Для в'язання шапок, светрів, жакетів, спідниць та інших виробів використовують дві спиці довжиною 35-45 см з заглушками на кінцях (в'язання на двох спицях називають прямим або плоским).
 • 🧤Шкарпетки, рукавиці в'яжуть на п'яти спицях, які мають два робочих кінця (дане в'язання на п'яти спицях називають трубчастим або круговим).
 • 🔄Якщо петель при в'язанні виробу дуже багато — використовують кругові спиці на волосіні або дроті.
 • 🔢Спиці для в'язання розрізняють за номерами. Номер спиці відповідає її діаметру. Так, наприклад, спиця під №1 має в своєму діаметрі 1 мм.
 • 🔄В'язання починається з набору петель. Петлі першого ряду повинні бути більш вільними, щоб мати можливість пров’язати другий ряд. Саме тому, набір петель здійснюють двома складеними спицями.
 • 🧶Спиці повинні бути гладкими, полірованими. Адже навіть незначні шорсткості чи подряпини (зазубрини) можуть перешкоджати легкому ковзанню нитки, внаслідок чого волоски пряжі будуть переламуватися, а виріб вийде неакуратним.
 • 📌Зверніть увагу на кінець спиць для в'язання. Занадто гострий буде розщеплювати пряжу на окремі нитки. Занадто тупий кінець буде розтягувати петлі.
 • 🛠️Також дуже зручно використовувати різноманітні пристосування для в'язання, які можуть значно полегшити цей прекрасний творчий процес.
 • 🧷Пам'ятайте про техніку безпеки завжди! Спиці гострі і ними можна поранитися. Складайте їх на зберігання в спеціальні чохли і сумку для в'язання.

Ази в'язання спицями для початківців🧵

Якщо ви вмієте в'язати, то завжди можете поповнити свій гардероб оригінальної ексклюзивною річчю. Навчитися в'язати спицями дуже просто. Для цього потрібно мати велике бажання, пряжу і спиці. Пряжа буває різна тонка, середньої товщини та товста, чистошерстяна, напівшерсть і синтетична. Для початківців краще брати напівшерстяну пряжу середньої товщини. Вона легко в'яжеться, не вислизає з рук і слухняна в роботі. Спиці бувають звичайні прямі (пластмасові, алюмінієві, дерев'яні, сталеві), кругові спиці, сполучені тросом, панчішні спиці, короткі і допоміжні(для в'язання кос).🧶

Товщина спиць теж буває різна від 1мм до 25мм, тому їх потрібно підбирати по товщині вашої пряжі. Підказкою може слугувати етикетка на пряжу, там завжди вказано рекомендований розмір спиць для цієї ниточки.

Існує два види в'язання спицями — площинне і круговий (циліндричний). Площинне виконується на двох спицях. Перший ряд йде справа наліво(лицьова сторона) і другий(зворотний бік) навпаки. Цим способом в'яжуть шарфи, ковдри, окремі деталі виробу, які потім треба буде зшивати. Наприклад спинка, полку, рукава, шапочки. 🧣🧤

Кругове в'язання використовується для в'язання шкарпеток, гетрів, рукавичок, рукавиць. це може бути спідниця, пов'язана по колу, без швів, спинка з поличкою(до пройми).👗Таке в'язання виконується круговими або панчішними спицями, При такому в'язанні все в'яжеться з лицьового боку, а виворіт знаходиться всередині.

Тепер можна трохи пофантазувати і придумати свій малюнок з лицьових і виворітних петель. Пробуйте і у вас все вийде. ✨🎨

Корисні поради💡

Якщо під час в'язання втомилися руки, виконайте такі вправи:

 1. 🕒Пограйте кілька секунд пальцями обох рук на спинці стільця, як на клавіатурі фортепіано. Потім покладіть руки на стільницю і торкайтеся її спочатку спереду, потім збоку і зверху.
 2. 💡Підніміть руки вгору й потягніться. Тепер обома руками викручуйте уявну лампочку з патрона.
 3. 🔒Зігніть руки в ліктях, долоні притисніть одна до одної. Тепер підніміть руки вгору, тобто кінчиками пальців до тулуба. Потім опустіть їх вниз, у напрямку від тулуба.
 4. 💆‍♀️Тримаючи руки в такому ж положенні, широко розведіть і знову зімкніть пальці.
 5. ✋Розводьте окремі пальці або групу пальців і знову змикайте їх. У результаті напруженість у пальцях зникне.
 6. 💪Зігніть руки в ліктях і зчепіть пальці в замок. Із силою потягніть руки в протилежному напрямку.

Де вигідно купити спиці для в'язання?🛒🧶

Інтернет-магазин Akvarel - це найкращий вибір, щоб спиці для в'язання шкарпеток купити за найнижчими цінами. Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий асортимент товарів і зручні способи доставки.🚚

Легко оформити замовлення: Для того, щоб замовити вподобаний товар, достатньо натиснути на кнопку "купити в 1 клік", залишити контактний номер телефону, і наші менеджери допоможуть вам швидко і зручним для вас чином отримати необхідну продукцію.📱

Широкий асортимент: Великий вибір спиць будь-якого типу і навіть спиці для в'язання набор. Ви можете купити спиці для в'язання дерев'яні, спиці для в'язання кругові, у нас є навіть книжка про спиці.📚🌈

Вигідні ціни: Ми пропонуємо найкращі ціни та регулярні акції, щоб зробити вашу покупку ще більш вигідною. Замовити вигідно = Akvarel. Купити спиці для в'язання Київ, можна скориставшись зручним пошуком на сайті і фільтрами.💰💡

Вирішуємо проблеми клієнтів!🛠️

Ми розуміємо проблеми, з якими стикаються клієнти обираючи спиці чіагу/ спиці кіршнера і пропонуємо купити спиці для в'язання донизу та отримати:

Професійне обслуговування: Наша команда готова надати вам професійну консультацію та допомогу щоб вибрати аксесуари для в'язання.💼💬

Швидка доставка: Ми розуміємо цінність своєчасної доставки і заощаджуемо ваш час.🚛⏰

Оптова та роздрібна купівля: Ми пропонуємо різні варіанти купівлі  опт і роздріб.🛍️🎉 

Останні новини

Подивитись всі новини
Рекомендації
Показати ще