Лінери: їх особливості та переваги✍️🎨

Лінери: їх особливості та переваги✍️🎨

  Що таке лінер чи лайнер? Ручка лінер це різновид капілярної ручки, яка за своїми властивостями та зовнішнім виглядом нагадує щось середнє між фломастером, ручкою і пером. Спочатку капілярна ручка розроблялася в якості спеціалізованого пишучого інструменту для архітекторів, інженерів і художників-ілюстраторів.🖊️🎨 

 Перші моделі капілярних ручок були дорогими, оскільки виготовлялись з металевим корпусом, у футлярі. Дозволити їх собі могли лише заможні покупці. Після модернізації та заміни більшості металевих складових на пластикові, кінцева вартість для покупця значно знизилася. Таким чином, ручка лайнер чи лінер постала в оновленому варіанті, який припав початківцям і професіоналам до душі. І найголовніше - став по кишені. 💰

 Популярність серед широких мас населення лайнер ручка отримав після того, як художники почали його активно використовувати та він з'явився в продажу в відділах і магазинах для художників. Сьогодні слово «лайнер» таке ж звичне, як і ручка, маркер чи фломастер. Діти та підлітки просто обожнюють лінери за їх простоту у використанні й насичений колір чорнила.🌟

 Особливості капілярних ручок🖊️

 Лайнер, як самостійний вид пишучого приладдя, має свої особливості в застосуванні. 🌟 Більшість капілярних ручок не можна повторно заправити чорнилом. Деяким користувачам це може доставити дискомфорт, особливо тим, хто звик використовувати ресурси максимально раціонально. 🔄І все ж, не варто розчаровуватись, оскільки чорнила в лайнері знаходиться в 10 раз більше, ніж у звичайній гелевій ручці.

Лайнер для малювання заправлений спеціальними водостійким чорнилом. Його переваги в порівнянні зі звичайними чорнилами в кулькових ручках:

 • 🎨підходить для роботи з ватманами, офісним папером різних класів, картоном і всілякими матеріалами для творчості;
 • ☀️виведені на поверхні букви чи символи не вигорають під прямими променями сонця і не розмиваються при випадковому контакті з рідиною;
 • 🚫чорнило не розмазуються, не залишають слідів на долонях і дуже швидко висихають;
 • 💧стійкі до вологи та деяких розчинників;
 • 🚶‍♂️маркер можна в будь-який момент взяти з собою і не переживати, що він протече і забруднить важливі документи або особисті дрібниці.

Кольорові і чорні лінери виділяються на ринку канцтоварів унікальністю і стовідсотковим відповідністю вимогам сучасних споживачів.🌈 Дотримання цього принципу підкріплюється багаторічним досвідом і регулярним виділенням фінансів на нові розробки. Фабрики не тільки виробляють креслярські ручки, а й щодня тестують матеріали і товари для випуску багатофункціональних і довговічних новинок.

Обрати і купити лінер для малювання Україна💙💛

Великий попит на лайнери серед споживачів не залишили без уваги як відомі компанії зі столітньою історією, так і абсолютно нових виробників. 💼 Тепер пропозицій більш ніж достатньо: можна купити лінери поштучно, оптом, в наборах з різним діаметром пишучого вузла, з чорним чорнилом, кольорові лінери.🌈

Відмінність лінера від капілярної ручки🖊️

Капілярна ручка, як і більш сучасний лінер, дозволяє креслити, малювати або писати тонкими лініями. Все ж таки між названими інструментами є відмінності. 🤔 В асортименті капілярних ручок зустрічається багато варіантів з водорозчинним чорнилом, а у випадку з лінерами ймовірність купити пристрій з водостійким стрижнем набагато вища. Механізм подачі чорнила теж відрізняється. З лінером контролювати цей процес набагато простіше.🔧

Відмінність лінера від маркера🖌️

Маркери та лінери можуть здаватися схожими, якщо брати до уваги дизайн корпусу, але функціонально вони відрізняються. Маркери мають різну насиченість пігменту, а іноді взагалі переводяться на зворотний бік аркуша. У цьому плані лайнери дають виключно чіткі, однорідні та плавні лінії. Вони — найкращий інструмент для підкреслення деталей.🔍

Рекомендації щодо вибору лінерів✍️

Лайнер це універсальне письмове приладдя, яке використовується у побуті, професійній діяльності та для творчості. При його виборі важливо враховувати такі критерії:

 • 📏Товщина наконечника. Впливає на те, яку лінію ви отримаєте на папері. Підбирається під стиль письма чи малювання.
 • 🌊Тип чорнила. Вибирайте між водостійким і водорозчинним чорнилом залежно від того, чи плануєте змішувати його з іншими художніми інструментами.
 • 💼Бренд. Довіряйте торговим маркам, які зарекомендували себе та мають відмінну репутацію.

Купити чорний лайнер для малювання більше не проблема, однак, який саме вибрати серед безлічі варіантів? Дійсно, в залежності від призначення капілярні ручки випускаються з різним діаметром наконечника і це не випадково.🎨

Розглянемо найпопулярніші розміри пишучого вузла:

 • 003 – 0,15 мм – найтонший пишучий вузол, який можна зустріти у виробників. Ідеально підходить для письма і в якості креслярського інструменту, якщо потрібні найтонші лінії.
 • 01 – 0,25 мм – також належить до тонких варіантів. Ним зручно промальовувати дрібні деталі, заштриховувати фрагменти малюнка, використовувати як креслярський інструмент.
 • 02 – 0,3 мм – найпопулярніший і універсальний розмір стержня. Головний інструмент при оформленні розворотів Bullet Journal. Скільки коштує лайнер для малювання цього розміру уточнюйте в каталозі товарів.
 • 03 – 0,35 мм – також оптимальний варіант за співвідношенням товщини лінії та щільності чорнила.
 • 04 – 0,4 мм – відмінний варіант для малювання та розфарбовування невеликих фрагментів. Висока щільність чорнила робить лінії та креслення яскравими й насиченими.
 • 05 – 0,45 мм – найчастіше використовують для малювання зентанглів, дудлінгу, заповнення особистих щоденників. Лінії виходять середньої товщини насиченого чорного кольору.
 • 08 – 0,5 мм – ідеально підходить для великих за розміром робіт, де необхідна рівномірна заливка великих деталей.

Ці розміри мають свої особливості та застосування, обирайте відповідно до ваших потреб та уподобань. 🔍

Найкращі виробники лінерів🛍️🏷️

В інтернет-магазині «Akvarel» ви знайдете різні види маркерів від відомих світових виробників 99IDEAS, Bic, Sakura, Santi, Schneider, SKETCHMARKER, Faber-Castell, Maped, Rystor і інших торгових марок. 🌟Сучасні моделі лайнерів відрізняються надійністю і практичністю. Отриманий малюнок стійкий до впливу сонячних променів і не вигоряє, він водостійкий і зберігає початковий вигляд протягом дуже тривалого часу.

Де вигідно купити лінери для малювання?🛒

Інтернет-магазин Akvarel представляє колекції лайнерів від популярних брендів 99IDEAS, SKETCHMARKER, Sakura. Лайнери для малювання, ціна на які значно нижче, ніж їх якість доступні для покупців в роздріб і дрібним оптом. Ці лайнери перевірені часом і тисячами задоволених покупців, які повертаються до нас за покупками знову і знову.

Чому слід купити лайнери для малювання саме в інтернет-магазині Akvarel🏆:

📱Легко оформити замовлення: Для того, щоб замовити вподобаний товар (купить лайнер), достатньо натиснути на кнопку "купити в 1 клік", залишити контактний номер телефону, і наші менеджери допоможуть вам швидко і зручним для вас чином отримати лінер.

🌈Широкий асортимент: Великий вибір лайнерів будь-якого типу. Ви можете купити лінер білий, лінер чорний, лінер сакура, лінер centropen (будь-яка ручка лінер, не плутати з лайнер для брів)

💲Вигідні ціни: Ми пропонуємо найкращі ціни на лайнер та регулярні акції, щоб зробити вашу покупку ще більш вигідною.

🚚Швидка доставка: Ми розуміємо цінність своєчасної доставки і заощаджуемо ваш час.

Купувати з Akvarel - приємно та зручно!😊🛍️      

Останні новини

Подивитись всі новини
Рекомендації
Показати ще